Serwis InformatykaActive Jet - tusze i tonerySerwis Informatyka

Informatyka - newsy

Altkom Akademia zaprasza do uczestnictwa w projekcie szkoleniowym współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach
IT Challenge 2011/2012
Studenci kierunków informatycznych uczelni wyższych mogą się już zgłaszać do ogólnopolskiego konkursu "Idź po st@ż - bądź pierwszy na mecie". Konkurs organizuje pierwszy w Polsce niepubliczny park naukowo-technologiczny Nickel Technology Park Poznań oraz firma informatyczna BCC, zajmującą się m.in. wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie dużymi przedsiębiorstwami.
Ponad 90 proc. e-maili wysyłanych na całym świecie to spamy - wynika z opublikowanego badania firmy Symantec, specjalizującej się w bezpieczeństwie informatycznym.
Firma Symantec (Nasdaq: SYMC), poinformowała o wydaniu programu Norton Ghost 15 — zaawansowanego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.
Ruszyła „Szkoła Bezpiecznego Internetu”, projekt zainicjowany przez Fundację Kidprotect.pl oraz Grupę TP. Celem programu jest edukacja dzieci, nauczycieli oraz rodziców, jak bezpiecznie korzystać z zasobów Sieci.
Już niedługo, w dniach 4-6 grudnia w Sulejowie odbędzie się międzynarodowa konferencja, której tematem przewodnim będzie „Technologie Informacyjne”.
Każdego roku 245 tysięcy polskich studentów rozwija swoje umiejętności w zakresie nowych technologii i innowacyjności dzięki uczestnictwu w programach akademickich oferowanych przez Microsoft.
Polski oddział firmy NETGEAR, producenta nowoczesnych rozwiązań sieciowych zarówno dla użytkowników domowych, jak i sektora MSP o globalnym zasięgu, rozpoczął współpracę z AKBIT, dystrybutorem rozwiązań IT Security.
Windows 7 powstawał z prostym założeniem – ma ułatwić użytkownikom pracę z komputerem. Poza nowym interfejsem użytkownika, system oferuje także ważne funkcje, które sprawią, że codzienne zadania staną się jeszcze łatwiejsze. Dzięki Windows 7 będziesz bliżej osób, na których ci zależy. Wszystko zrobisz szybciej i bez zbędnego klikania.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności