Serwis InformatykaActive Jet - tusze i tonerySerwis Informatyka

Konferencja „Technologie Informacyjne”

Już niedługo, w dniach 4-6 grudnia w Sulejowie odbędzie się międzynarodowa konferencja, której tematem przewodnim będzie „Technologie Informacyjne”.

Aby znaleźć się w gronie 160 osób z całego świata wystarczy w dniach 17-27 listopada zgłosić swoją aplikację na stronie www.aiesec.pl/critconference/.

Wydarzenie to organizowane jest przez AIESEC, największą na świecie międzynarodową organizację studencką obecną w ponad 100 krajach.

AIESEC Polska, mając już za sobą kilkuletnie doświadczenie, po raz piąty organizuje konferencję dotyczącą Technologii Informacyjnej (IT). Branża IT ukształtowała nowe zasady funkcjonowania firm i rynków, powstały też nowe potrzeby i zaspokajające te potrzeby nowe produkty. Szybkie zmiany możemy zauważyć również w naszym kraju, gdzie firmy z branży IT rozwijają się bardzo dynamicznie. Rozwiązania IT mają także wpływ na lepsze zarządzanie w innych firmach. Wielu młodych ludzi jest zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które w coraz większym stopniu wpływają na nasze życie. Trendy na rynku IT i w Internecie, nowoczesne języki programowania, czy Web development i technologie informacyjne, to tylko część zagadnień które zostaną poruszone podczas tego weekendu.

Zadaniem konferencji jest umożliwienie młodym ludziom z Polski i świata wymianę doświadczeń i poznanie swoich umiejętności. To również czas nawiązania nowych kontaktów, wspólnego dialogu z światowymi korporacjami, bliższe poznanie mechanizmu ich działania oraz pogłębienie swojej wiedzy.

AIESEC to organizacja, która poprzez swoje działania, umożliwia młodym ludziom z ponad 100 krajów odkrywanie swojego potencjału i rozwijanie go w kierunku interesujących zagadnień takich jak IT, edukacja, przedsiębiorczość, marketing, finanse i rozwój społeczeństwa. Konferencja IT jest organizowana w ramach tzw. Programów Tematycznych (z ang. Learning Networks). Programy te łączą studentów, którzy są zainteresowani konkretnymi zagadnieniami związanymi z firmami oraz organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Więcej informacji na stronie Konferencji www.aiesec.pl/critconference/.


data ostatniej modyfikacji: 2009-11-17 21:06:50
Komentarze
Polityka Prywatności